Feromony to substancje zapachowe niezmiernie średnie w naturze, wydzielają je również rośliny, kiedy zatem zwierzęta. Organizmy wszystkich i zwierząt wydzielają feromony szczególnie w planie przekazania partnerowi informacji o gotowości seksualnej, chociaż nie jedynie, są również jako regulatory zachowań społecznych oraz ich poczynanie stanowi bardzo silne. Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. Feromony zwiększają potencjał płciowy, mężczyźni w oczach kobiet zatrzymują się bardziej udani, przystojni i intrygujący. Potwierdzają to spore badania naukowe, które przeprowadzane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby.

Perfumy z feromonami to nowoczesny ruch na ogólnym rynku perfum. Perfumy z feromonami są idealnym wyjściem zawsze, gdy chcemy zwrócić szczególną uwagę płci przeciwnej. Feromony sprawiają, że stajemy się bardziej modni. Perfumy zapewniają miękki i stale broniący się zapach.

Dla gości ceniących prostotę uniwersalnych produktów stworzyliśmy specjalną edycję feromonów o określi Aqua Disiac. Skuteczność feromonów połączyliśmy z przebojowym zapachem! Perfumy feromonowe dostarczają nam sukces wszędzie tam, gdzie chce nam na skutecznym odbiorze, jednak jeśli chcemy podwyższyć własną atrakcyjność seksualną.

Aqua Disiac zapach to feromon to strategia na wzmocnienie pożądania u osób, przez oddziaływanie na ważny układ nerwowy – pożądanie rodzi się w umysłu. Wspomaga uczucie i służy stworzeniu erotycznego nastroju. Doskonałe feromony męskie na podryw bądź sprawdzony ćwicz na danie pikanterii do klubu. Jednak Aqua Disiac co nie wyłącznie preparat wzbudzający pożądanie. Mężczyźni, których organizm naturalnie wydziela dużo androsteronu są postrzegani jak wysoce męscy, przekonani siebie, światli i eleganccy.

Właściwości perfum Aqua Disiac

Pomysł na płeć przeciwną. Osoby występujące w Naszym otoczeniu zatrzymują się rozmowne, towarzyskie, czasami chętne do flirtu. Zwiększasz pożądanie i zainteresowanie bliską osobą. Stoisz się osobą bardziej ciekawą seksualnie.
Wpływ na konkurentów. Twoi konkurenci mają cię z pełniejszym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą panującą w otoczeniu.
Pomysł na Naszą osobę. Po wykonaniu Aqua Disiac stajesz się pobudzony, rośnie Twoja spontaniczność, wiedzę oraz pewność siebie zaś nie traktuje to nic zgodnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się poczucie gorąca.

Korzyści Aqua Disiac

Poprawa stanu,
Podniesienie pewności siebie,
Zwiększenie poczucia swej wartości,
Polepszenie kontaktów w akcji,
Zdobycie autorytetu,
Większe zainteresowanie ze perspektywy płci przeciwnej,
Magia feromonów w niewygórowanej cenie,
Działają tylko po pierwszym użyciu,
Poręczne opakowanie 10ml z dozownikiem zawsze przy tobie,
Jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem.

Brak dodatku nie jest dla kupujących przeszkody, dzięki czemu można ich stosować łącznie ze prostymi perfumami.

Jinx Candle
Aqua Disiac
Nivelisan


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *