Zaburzenia erekcji można przyznać za wczesny sygnał schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Zaburzenia erekcji? Więc ponoć istnieć cukrzyca

Dowiedziono, iż zaburzenia erekcji mogą brać o mało lat (2-4 lata) pojawienie się objawów choroby wieńcowej. Tętnice prącia są bowiem średnicę 1-2 mm a wcześniej ulegają zwężeniu od tętnic wieńcowych ( 3-4 mm średnicy) lub szyjnych ( 5-7 mm ).

Zaburzenia erekcji i choroba wieńcowa są wspólne czynniki ryzyka: nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, otyłość, zaburzenia lipidowe ( podwyższony poziom cholesterolu i kwasów tłuszczowych ), nikotynizm, które prowadzą do osłabienia śródbłonka naczyniowego. W efekcie w naczyniach krwionośnych produkuje się za mało substancji rozszerzających naczynia, i zbyt dobrze treści o rodzaju prozakrzepowym, co wiedzie do przebudowy miażdżycowej naczynia i sztywności tętnic.

Efekt końcowy chce od tempa następujących zmian: zaburzenia erekcji, choroba wieńcowa, zawał lub udar.
Kiedy pan jest nadciśnienie…
http://impotencyherbs.com
Nadciśnienie tętnicze stanowi jakimś uznanych czynników etiologicznych bycia zaburzeń erekcji. U maksymalnego procentu chorych (43 proc. – 68 proc.) z zaburzeniami erekcji współistnieje nadciśnienie tętnicze.

W zamknięciu statystycznym 2 na 3 chorych z nadciśnieniem tętniczym może obejmować zaburzenia wzwodu.

U większości typów stanowi ono indywidualnym czynnikiem wystąpienia zaburzeń erekcji, i odróżnia się zależności pomiędzy zaburzeniami erekcji i współistniejącymi spośród przed kształtami chorobowymi: cukrzycą, zespołem metabolicznym, obturacyjnym bezdechem sennym oraz depresją.

Leczenie nadciśnienia tętniczego było powszechnie wtórną przyczyną wystąpienia zaburzeń erekcji u klientów chorujących na nadciśnienie tętnicze. Interesowało to przyjmowania prowadzonego środkami z rady β-adrenolityków. Obecnie wykonywane badania relacji pomiędzy leczeniem nadciśnienia tętniczego według nowych wsparć i typów, a zaburzeniami erekcji nie potwierdzają negatywnej ich sztuki w indukowaniu kłopotów z erekcją.
Męski argument za chronieniem i łagodzeniem cukrzycy

Wyniki szeregu badań epidemiologicznych potwierdzają, iż cukrzyca jest wadą, odpowiedzialną za bycie zaburzeń seksualnych u obydwu płci. U chłopców są to zaburzenia libido, fakty z erekcją i problemy z nabyciem wytrysku.

5 kilka oczywistych faktów na punkt cukrzycy
https://impotencyherbs.com
Zaburzenia erekcji indukowane cukrzycą, zwłaszcza cukrzycą typu pierwszego, często dochodzą panów młodych. Ocenia się, że co drugi chory z cukrzycą zapewne stanowić problemy z erekcją, a jedyne prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu u pacjentów z cukrzycą jest czterokrotnie szersze niż u pacjentów zdrowych. Wykazano również relacja między występowaniem zaburzeń erekcji a stanem wyrównania cukrzycy.

W społeczności pacjentów z cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym na zaburzenia erekcji cierpi 67 proc. pacjentów, z czego 12 proc. na mocną rolę tej wad. Mechanizm patofizjologiczny zaburzeń erekcji jest dostarczony. Połączony jest ze naprawami naczyniowymi (angiopatia ), uszkodzeniem układu nerwowego (neuropatia), zmianami hormonalnymi.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *