Bez elastycznych i drożnych naczyń tętniczych nie ma mowy o pełnej erekcji.

Dodatkowo sprawność powyższego mechanizmu skłonna jest od normalnego poziomu hormonów płciowych, zwłaszcza testosteronu oraz neuroprzekaźników w mózgu:dopaminy i serotoniny. W stanie doskonałej osoby na formę erekcji działa także nastawienie psychiczne mężczyzny.
Sen a jawa

W okresie snu opisany mechanizm robi bez wkładu psychiki plus stanowi ostatnie najłatwiejszy test umożliwiający na zróżnicowanie zaburzeń erekcji psychogennych od organicznych. Samoistne występowanie erekcji podczas snu działaj jej uszczerbek na rzeczywistości mówi o podłożu psychogennym zaburzeń. Brak erekcji dziennych i późnych przekonuje do wyszukiwania choroby, której którymkolwiek spośród faktów mogą być zaburzenia erekcji.
O czym daje erekcja

Erekcja jest barometrem zdrowia fizycznego i psychicznego mężczyzn, z czego ale kilkorgu z nich zdaje sobie z obecnego przygodę. Wyniki badań epidemiologcznych zakładane na wszystkim świecie wskazują, że temat zaburzeń erekcji stale narasta bez powodu na wielkość geograficzną czy kontynet.

wikipedia.com
W roku 1995 szacowano, iż w procesu 30 lat suma gości z zaburzeniami erekcji na świecie podwoi się i wystawi w 2025 roku 320 milionów. Z pytań przeprowadzonych 10 lat temu poprzez Lokalne Towarzystwo Medycyny Fizycznej na populacji prawie dziewięciu tysięcy polskich klientów wynika, iż ponad 13 proc. wszystkich przypadków zaburzeń wzwodu dotyczyło ludzi do 40. roku życia. Kolejne 25 proc. pacjentów, to mężczyźni w wieku 41-50 lat. Wiele przyjaciół z zaburzeniami erekcji (średnio 37%) kryło się w rozdziale wiekowym 51-60 lat.

Przyzwyczailiśmy się myśleć o zaburzeniach wzwodu jako „chorób starych panów”. Nic dużo błędnego.

10 lat temu, po zakończeniu badania populacji polskich przyjaciół z zaburzeniami wzwodu ostrzegałem, iż wiek pacjentów z zaburzeniami erekcji ogranicza się plus będzie się obniżał z motywu sposobie życia większości mężczyzn: niewłaściwej diety, braku ruchu, dążenia do trunku i nikotyny i niezahamowanego przebiegu chorób cywilizacyjnych takich, jak nadciśnienie tętnicze bądź cukrzyca. Zajmuje to zwykle populacji w regionach rozwiniętych.

Przyczyny nieprawidłowej erekcji można ustawić następująco:

naczyniowe,
hormonalne,
neurogenne,
pourazowe
psychogenne.

Cztery pierwsze przekazywane są mianem organicznych, czy takich, w których lekarz może wyrazić przyczynę wystąpienia zaburzenia. Związana jest z pojedynczą chorobą czy czynnikiem uszkadzającym delikatny mechanizm erekcji. Zaburzenia psychogenne są konsekwencją zaburzeń w form psychicznej mężczyzny.

Zaburzenia wzwodu nie są samodzielną ”chorobą erekcyjną ”, a najczęściej decydują sam z potencjalnych objawów bardzo wielu innych chorób, zwłaszcza układu krążenia. Uogólniona miażdżyca naczyń krwionośnych nawet na wczesnym etapie rozwoju istotnie upośledza kurczliwość tętnic jamistych, co odchodzi do obniżenia dopływu krwi do gron jamistych prącia.

http://www.ActiveModePotency.comDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *