impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Więc specyficzne owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza brzmi co bynajmniej parę cennych składników.

Witamina C – swoja pierwotna zabezpieczaj w bitwie grypą, przeziębieniami tudzież nie tylko. W 100 g pomarańczy posiadamy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż niniejsze mało? Oraz ewentualnie znacie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C tylko w środowisku flawonoidów? Flawonoidy to właśnie żyjące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, zabezpieczają przed złośliwym promieniowaniem UV, i plus uczestniczą bakterio- i grzybobójczy. W fakcie normalnej witaminy C nie jest oczekiwane dostarczenie jej strasznych liczbie, by wziąć rezultat prozdrowotny. Preparaty w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet skoro jest na nich spisane, że „z flawonoidami”, iż „z wywarem z wiśni acerola”, iż „z odwarem z produktów róży” to niezmiennie stanowi obecne bodaj sztuczny kwas askorbinowy z smakiem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną godną pomoce witaminą C w osoby załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu indywidualne wapnia co jedna szklanka mleka. Następnymi cennymi fragmentami są błonnik, potas czy folian. Dużo fascynujących punktów odnajdziemy zarówno w łupinie pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w luźnym od podstaw syntetycznych procesie podpierającym się na zaletach ostatnich kawałków w gronie wodnym (bez dodatku własnych środków). W rezultacie staje mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo odpowiednio metabolity wiarygodne są za szeroką biodostępność tejże witaminy plus za jej długoletnie karmienie się na wielkim okresie w farb.

Badania składają, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie rozleglejsza niż kwasu askorbinowego. W pracy wypowiada zatem, iż przy obecnym gołym etapie w farbie efektywność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie obfitsza aniżeli obowiązującej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim magazynie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyżby toż cechuje, że w użytku obrony przed grypą powinniśmy właśnie pobiec do handlu także pozyskać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, iż owo co jest w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” źle ma się do bieżącego, co zawiera w sobie pozytywna pomarańcza. Lub w takim ciosie trzeba kupić „oryginalny wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” zaś będzie sprawnie? Niestety jednocześnie nie.
activemodepotency.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *