2962-3384-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać nerwy znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Dotykanie warto zapoczątkować od lekkich muśnięć i z czasem zwiększać moc nacisku. Każdą stopę trzeba pobudzać przez około 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na uciskanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz