4107-5846-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są osobistym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym problemie, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to poważny sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni pamiętać, iż są to dolegliwości do wyleczenia. Należy jedynie pokonać wstyd i pójść do lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to dość częste dolegliwości. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Problem nasila się, gdyż zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
potencja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz stany depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotykać panów w każdym wieku. Różnorodne będą powody zachorowań.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych zaburzenia mogą być następstwem niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja albo jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tadalis

Dodaj komentarz