1674-2529-ico-wu.jpg

Proste? To do dzieła, a raczej do sypialni!

Ochota na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest też od możliwości organizmu. erekcja
Toteż poza troską o adekwatną oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, żeby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule radami, każdy z nas mógłby wymienić kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie smacznego oraz oryginalnego posiłku: miło i sielankowo lub energicznie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu

Dodaj komentarz