Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co problemy z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na obniżone libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które zawierają zarówno problemy fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to zazwyczaj alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i problemy w związku. Niskie cialis w zelu libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowa atmosfera

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek trudów w pracy albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to owocować dużym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić lub brać nogi za pas, dlatego przeważnie dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia i napięcie nie mają ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra w zelu jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Dodaj komentarz