210-1925-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis bez recepty zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.

Dodaj komentarz