Co sprawia, iż nie możemy osiągnąć erekcji? 

 

Wśród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się kłopotów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym menu brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb funkcjonowania – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy ciężko funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakowoż nie ma wytłumaczenia dla tych osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile początkowo jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, tym jak wygląda, to potem może zakraść się rutyna. A jak wiadomo, rutyna niemalże zabija. W owym celu trzeba pogadać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, produkcje XXX bądź przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Nadmierny stres, problemy zawodowestresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież nikt nie mówi, że musimy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować swoim życiem, aby przenigdy nie doszło do tej sytuacji, w której stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-levitra tanio

kamagraDodaj komentarz