8672-1124-ico-wu.jpg

Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania wzwodu mogą być różne, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją powstaje, gdy wzwód nie następuje wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby można było odbyć pełny stosunek. Można mówić o realnym kłopocie z erekcją, gdy komplikacja następuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz ochoty na zbliżenia. Należy wtedy zatroszczyć się o minimalizowanie momentów nas stresujących, relaks tani cialis oraz rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Papierosy. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Dodaj komentarz